سرویس رایانه شخصی ، یک نیاز ضروری !

💡💡💡آیا میدانید ؟!💡💡💡
کامپیوترهای شخصی 🖥 هم مانند اتومبیل 🚘 و سایر وسایل مصرفی ، نیاز به سرویس 🛠 دوره ای دارند ؟
🛠 سرویس رایانه شخصی شامل سرویس فیزیکی و سرویس نرم افزاری میشود.
رایانه های شخصی به دلیل دارا بودن فن های منبع تغذیه ، سی پی یو و کیس ، همراه با هوایی که به داخل کیس می مکند ، 🌪گرد و غبار رو هم به درون کیس کشیده و این غبار بروی قطعات رایانه نشسته و به مرور بیشتر و بیشتر میشوند . با توجه به نیاز قطعات به ❄️ خنک شدن ، این گرد و غبار مانع از تهویه مناسب شده و قطعات به مرور با 🔥گرم شدن بیش از حد از کار می افتند .
همچنین فن های موجود با کار زیاد خاک گرفته و خشک شده و با دور روز اول نمیچرخند و یا گاهاً از چرخش باز می ایستند که این هم باعث گرمای زیاد سی پی یو ویا سایرقطعات سیستم و در نهایت منجر به هنگ سیستم و سوختن قطعات میشود .

⚠️⚠️⚠️⚠️‼️(( پس بهتر است با سرویس دوره ای ، سیستم خود رو در برابر این آسیب ها محافظت کنید ))‼️⚠️⚠️⚠️⚠️

پشتیبان رایانه با بهره گیری از تجهیزات مناسب😎😎 ، اقدام به بازکردن ، سرویس و روغنکاری فن ها و زدودن گرد و غبار از داخل سیستم نموده و این کار را با بهترین شکل ممکن انجام می دهد . 🎯🎯
سرویس نرم افزاری ، شامل تعویض به موقع ویندوز و سایر نرم افزارهای کاربردی ، چرا که ویندوز هم با کارکردن زیاد دچار افت سرعت شده و مثل روز اول کار نمیکند .
از دیگر خدمات پشتیبان رایانه ، خدمات نرم افزاری 📀 شامل نصب انواع ویندوزها ، سیستم عامل های لینوکس ، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی در محیطی امن و قابل اطمینان است و همیشه ، سالم ترین و بروزترین نسخه ی ویندوز و سایر نرم افزارها مورد استفاده قرار میگیرد .👌👌👌

بازدید: 316

نویسنده مطلب: جواد رحمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *